logo
Sobota, 27 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Brat doprowadza do szału.
Autor: majka (---.183.239.77.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2014-04-18 10:12

jestem juz dorosla i dzieci sa dorosle rowniez. Ile razy spotykam sie z bratem tyle raze kloce sie z nim. Doprowadza mnie do nienawisci nie dopuszczajac mnie do slowa. Nie moge wyrazic swojego zdania, wysmiewa sie ze mnie ze jestem glupia, nie wiem jak myslec o jakims temacie. Nie moge sie powstrzymac wtedy od zjadliwych uwag nawet niezgodnych z rzeczywistoscia. Po takich 'rozmowach' czuje ze jestem brudna w moim sercu, to jest cos co na pewno nie ma ludzkich zrodel (boje sie ze to moze miec cos wspolnego z opetaniem). Co mam robic , nie chce sie spotkac bo wiem ze zacznie gadac na 'swoj' temat, ja nie potrafie zamknac buzie i sluchac cos co wiem jest nieprawda albo mi sie wydawalo ze jest nieprawda . Chcialabym aby miedzy nami stosunki sie poukladaly bo przeciez nam obu jest blizej konca zycia na ziemi niz poczatku.

 Re: Brat doprowadza do szału.
Autor: Patryk (---.nitka.net.pl)
Data:   2014-04-22 11:11

Witaj,

Nie będę udzielał rad według mnie, ale powiem coś co słyszę wszędzie.

1. Modlitwa za brata. Pan Jezus zmienia serca i w to trzeba wierzyć i zaufać.

2. Trzeba mieć też świadomość że są ludzie z zatwardziałymi sercami i z nimi nie da się dojść do zgody. Nie twierdzę że Twój brak się taki okaże.

 Re: Brat doprowadza do szału.
Autor: nb (---.toya.net.pl)
Data:   2014-04-22 22:38

A może gdyby tak powstrzymać się od tych zjadliwych uwag? Zamiast tych uwag można powiedzieć coś miłego. Na zło powinno odpowiadać się dobrem. Złośliwe uwagi zamiast pomóc tylko budują nienawiść. Odpowiadanie dobrem buduje miłość, ale to może trochę potrwać.

 Re: Brat doprowadza do szału.
Autor: To ja (---.204.241.0.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2014-04-22 23:14

Podobny temat, bo o nienawiści do innej osoby. Warto przeczytać klikając tutaj.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: