logo
Wtorek, 14 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Troche mnie to wkurza - cenzura jak w PRL.
Autor: Jakub (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-04-20 23:15

Pytanie kąśliwe... ale: czy ks. moderator ma rzeczywiscie jakis problem? Ilekroc pojawia sie pytanie o grzech - prawie zawsze odnosnik do tego samego kolejnego linka... Troche mnie to wkurza - moze nie to, ale wyciete pytanie - cenzura jak w PRL. Czy nie mozna zwyczajnie zostawic tego pytania i pod spodem, jako odpowiedz, podac odnosnik do linka i poprosic - jako moderator - aby tego pytania nie komentowac? Ciekaw jestem czy tez zostane dzis wyciety ;) Ciekaw tez jestem, czy ktos oprocz mnie to zauwazyl. Pozdrawiam! Pax et Bonum!

 Re: Troche mnie to wkurza - cenzura jak w PRL.
Autor: agu (---.devs.futuro.pl)
Data:   2006-04-20 23:30

Jakub a po co zadawać to samo pytanie tej samej osobie ciągle od nowa?

 Re: Troche mnie to wkurza - cenzura jak w PRL.
Autor: Marta (---.nat.dsuj.pl)
Data:   2006-04-20 23:31

Zazwyczaj jeszcze bardziej wkurzajace niz cenzura dla Ciebie jest dla nas czytanie stale tych samych pytan: wiesz, ze jest taka chinska tortura, w ktorej skazanemu
/.../
Od tego naprawde mozna oszalec.

--------

Wycialem opis tortury.
codziennie torturowany moderator

 Re: Troche mnie to wkurza - cenzura jak w PRL.
Autor: Alicja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-04-20 23:47

Oprócz Ciebie i ja zauważyłam. Też mnie to wkurza.

 Re: Troche mnie to wkurza - cenzura jak w PRL.
Autor: Adam (Bychu) Wrocław (---.wroclaw.dialog.net.pl)
Data:   2006-04-21 00:06

Zbyt durza cenzura - dobrze, że nas nie palą na stosach

 Re: Troche mnie to wkurza - cenzura jak w PRL.
Autor: marynia (---.hsd1.il.comcast.net)
Data:   2006-04-21 01:38

Wlasnie z tego powodu nie biore udzialu w odpowiedziach, a odpowiedzi na niektore pytania az swedza jezyk.
Pozdrawiam

------------

Codziennie zachęcam do wejścia na swędzarnię:
www.dyskusje.katolik.pl
moderator

 Re: Troche mnie to wkurza - cenzura jak w PRL.
Autor: Bogna (---.chello.pl)
Data:   2006-04-21 01:48

Oprócz Ciebie też to zauważyłam i baaaardzo mnie to cieszy. Bo o. Moderator oszczędzając mój czas, 'nie zmusza' mnie niejako, bym już po raz n-ty czytała to samo, to wciąż tu powtarzające się pytanie.
Zresztą, co ja się bedę wysilała, pewnie i tak Was nie przekonam, wszyscy Kochani Malkontenci w temacie 'wycinanek', że tak jest lepiej, : Pożyjecie, poprzychodzicie do nas na Forum, a przyznacie mi rację. Wiem, o czym piszę. Jestem tu juz od 3 lat i w tym względzie to o. Moderator zdołał mnie 'nawrócić'. A tez na poczatku się 'wściekałam'...
Ps. Gdyby nie było tej moderki, to...
:)))) Michał, najlepiej Ty napisz, co by było...

Podobne wątki ćwiczyliśmy wieloktronie. Po zeszłorocznym czyszczeniu forum zostały np.:
www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=61505&t=61505
www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=98179&t=98179
www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=94223&t=94223
www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=72871&t=72871
www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=65509&t=65509
www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=62543&t=62543
www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=60085&t=60085
www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=58988&t=58431

 Re: Troche mnie to wkurza - cenzura jak w PRL.
Autor: Krak (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-04-21 07:13

Witam Czcigodnego x.Moderatora!
Ku pokrzepieniu: "Moc w słabości się doskonali" 2 Kor 12,9.
Pozdrawiam

 Re: Troche mnie to wkurza - cenzura jak w PRL.
Autor: Anka (---.e-wro.net.pl)
Data:   2006-04-21 07:42

Cenzura nie jest taka straszna skoro twój post przeszedł :) Zresztą czy tak trudno skoczyć do konfesjonału? Nie wiem jak ty ale ja mam 10 minut drogi... To naprawdę niewiele :D

 Re: Troche mnie to wkurza - cenzura jak w PRL.
Autor: Lili (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2006-04-21 08:15

Na całej linii zgadzam się z Bogną jako, było nie było, również "doświadczony" użytkownik forum. Cieszę się, że moderator ma czas i zdrowie, żeby forum "cenzurować", bo inaczej pewnie byłoby jak na innych otwartych forach: dużo gadania o niczym, nikła ilość informacji i w dodatku nie wiadomo, czy prawdziwych ;).

I nieustannie te same pytania, jakby wyszukiwarka była jakimś tajemniczym, nowoczesnym wynalazkiem dostępnym tylko nielicznym geniuszom komputerowym.
Do moderatora: serdecznie pozdrawiam przy okazji i zapewniam o nieustannej modlitwie w Waszej intencji. Mam nadzieję, że wkrótce uda mi się to zbożne dzieło, jakim jest serwis "Katolika" zacząć choć trochę wspomagać nie tylko modlitwą, ale również bardziej konkretnie :)))

----------

Dziekuję Pani bardzo za modlitwe jak i inne planowane konkrety. Serwis robimy dla Internautów, nie dla nas.
moderator

 Re: Troche mnie to wkurza - cenzura jak w PRL.
Autor: andy pendy (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2006-04-21 10:52

Zapraszam na forum na przykład w Onecie . Tam są sami wkurzeni.

 Re: Troche mnie to wkurza - cenzura jak w PRL.
Autor: graszka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2006-04-21 11:04

A co tu ma wkurzać. Jest dość jasny regulamin. Moderator ma prawo do wycinania postów wg swego uznania i my zgadzamy się na to (po przeczytaniu regulaminu) wchodząc na to forum. Mnie też parę razy "wycięto", bo np. treść nie była zgodna z nauką KRK. Przecież nikt nikogo nie zmusza, aby z tego forum korzystać, a moderatorzy działu "dyskusja" są o wiele bardziej liberalni i tam można skrzydła rozwinąć. Stąd- za moderatorem tegoż forum- wkurzonych zapraszam na forum dyskusje. Pogawędzimy!

 Re: Troche mnie to wkurza - cenzura jak w PRL.
Autor: ...a taka tam :-) (80.48.22.---)
Data:   2006-04-21 11:16

I bardzo dobrze, że Ktoś tu czuwa nad porządkiem! Grzech to intymna sprawa pomiędzy Bogiem a człowiekiem, ale nie wirtualnym, wszechwiedzącym bożkiem, tylko realną Boską Osobą!
Pozdrawiam!

 Re: Troche mnie to wkurza - cenzura jak w PRL.
Autor: basia (---.gunb.gov.pl)
Data:   2006-04-21 13:18

A podobno, kto pyta nie błądzi.
I podobno nie ma głupich pytań.
A gdy nie rozumiesz odpowiedzi, to podobno nie znaczy to, ze jesteś na złym poziomie lecz Twój rozmówca wybiegł z odpowiedzią poza Ciebie i nie dostosował jej do Twojego poziomu.
Jeśli chcesz rozeznawać drogę, którą idziesz to jest chwalebne gdy chcesz nauczyć się rozpoznawać i prawidłowo odczytywać znaki, które prowadzą do celu. Tym bardziej gdy wiesz kogo i gdzie pytać licząc na troskę i pomoc (np. to forum), to wcale się nie dziwię, ze się wkurzasz gdy moderator "usuwa" Cię nie dopuszczając do głosu. A to tylko dlatego, ze dany „temat” już i tak się „oczytał”,
Marta uważa moderatora za „skazanego, który poddawany jest torturom” i może przecież „oszaleć” a Bogna „zmuszana” jest do czytania tych wszystkich pytań. Chociaż już jest „nawrócona” i dokładnie wie „jak” i o „co można” pytać.
Tylko ja zastanawiam się nad jednym czy istnieje coś takiego jak miłość z przymusu i miłość, którą dawkuje się w odpowiednich porcjach? Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie nie ma dwóch identycznych pytań dot. problemu zainteresowanej osoby, bo za każdym takim pytaniem stoi CZŁOWIEK ze swoją INNOŚCIĄ.
Nikt nikogo chyba też nie zmusza do tego aby czytał wszystkie pytania na forum i odpowiadał na nie.
Po chrześcijańsku znaczy również to: - najpierw wrażliwość a później działanie. Inaczej to ma się nijak do tego co chcielibyśmy uważać za chrześcijańskie.
A może jestem w błędzie?
PAX

-----------

Dolaczylem Pania do prywatnej listy mailingowej z postami, ktorych nie opublkowalem. W ten nieskomplikowany sposob za jakis czas na ostatnie pytanie sama znajdzie Pani odpowiedz :)
pozdrawiam, moderator

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: