logo
Wtorek, 30 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Bywam strasznie nerwowa po słuchaniu muzyki hip- hop.
Autor: Anna (---.play-internet.pl)
Data:   2013-06-25 22:24

Mam takie pytanie czy słuchanie muzyki hip hopu takiego z bluznierstwami czasami tez coś o Bogu jest czy to grzech?
Nie umiem słuchac innej muzyki, ale ostatnio widze ze jak jestem w stanie łaski to nie słucham jej a jak juz ma jakis nawet drobny grzech na sumieniu to juz sie pograzam w tej muzyce i słucham jej przez cały czas, jestem strasznie czasami po niej nawet nerwowa. Prosze o pomoc. Z góry dziekuje.

 Re: Bywam strasznie nerwowa po słuchaniu muzyki hip- hop.
Autor: Marzena (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2013-06-25 22:49

Częste słuchanie muzyki, radia, telewizji może być podświadomie wywołane chęcią zagłuszenia własnych myśli. Może nad tym się zastanów? Mnie udało się dojść do momentu, w którym już prawie radia i tv nie słucham, a muzyki jedynie w aucie :)
Jeśli natknę się na bluźnierstwa o Bogu, ucinam od razu. Dla mnie słuchanie takiej muzyki z wyboru (z takimi tekstami) to jest niegodne (może to grzech pod kątem 2. przykazania?).

 Re: Bywam strasznie nerwowa po słuchaniu muzyki hip- hop.
Autor: Esterka (---.165.kosman.pl)
Data:   2013-06-25 23:12

Znasz grupę Full Power Spirit? I hip-hop, i bez przekleństw. Pewnie inni wykonawcy, nie stosujący niecenzuralnych słów też się znajdą, trzeba tylko poszukać. Nie pomogę niestety, bo to nie moja bajka.

 Re: Bywam strasznie nerwowa po słuchaniu muzyki hip- hop.
Autor: turystka (---.ip.netia.com.pl)
Data:   2013-06-26 00:18

Przestać słuchać. Nie umiesz słuchać innej - to jest uzależnienie? Czy chodzi o to, że żadna inna Ci się nie podoba?

 Re: Bywam strasznie nerwowa po słuchaniu muzyki hip- hop.
Autor: Anna (---.play-internet.pl)
Data:   2013-06-26 15:16

Chyba bardziej niestety, ale uzaleznienie. Postaram sie jakos ja ograniczyc. Z jednej strony chcę byc blisko Boga, ale z drugiej chce i musze jej słuchac.

 Re: Bywam strasznie nerwowa po słuchaniu muzyki hip- hop.
Autor: Paweł (---.e-wro.net.pl)
Data:   2013-06-26 16:30

Zainteresuj się wykonawcami takimi jak Bęsiu, Kolah czy wspomniany wcześniej Full Power Spirit.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: