logo
Czwartek, 02 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Najświętszy Sakrament - webcam
Autor: paskalina (---.chello.pl)
Data:   2003-07-04 01:49

Kochani Forowicze!
Jeśli jak ja, musicie czasem spędzać długie godziny w sieci i tęsknicie za widokiem Najświętszego Sakramentu, polecam Wam strony, na których znajdziecie filmowany na żywo Najświętszy Sakrament.
1) http://louisville-catholic.net/webcams/webcam_main.shtml
2) http://www.savior.org/#
Na tej drugiej stronie na samym dole pojawia się napis "Click here for a low-bandwidth desktop version of the Blessed Sacrament, or here for an offline still image", należy kliknąć na "a low-bandwidth desktop", a wówczas w nowym okienku pojawi się transmisja obrazu filmowanego na żywo Najświętszego Sakramentu. W Nim moja siła, nie jestem sam!
Pozdrawiam serdecznie!

 Re: Najświętszy Sakrament - webcam
Autor: koralgol (217.220.26.---)
Data:   2003-07-04 09:26

dzieki, bardzo ciekawa wiadomosc.

 Re: Najświętszy Sakrament - webcam
Autor: Aga (80.51.119.---)
Data:   2003-07-04 10:23

Ciekawe. Chciałabym tylko, żeby jakiś duchowny sie tu na ten temat wypowiedzial.

 Re: Najświętszy Sakrament - webcam
Autor: Koniu (---.devs.futuro.pl)
Data:   2003-07-04 11:57

Jak dla mnie to jest to przegiecie, tak samo jak np. pisanie slow modlitwy na czacie i uznawanie tego za modlitwe...

 Re: Najświętszy Sakrament - webcam
Autor: agnieszka (---.sympatico.ca)
Data:   2003-07-04 15:34

Mysle, ze to dobry pomysl, zwl. dla osob, ktore jak mowisz siedza dlugo przy komputerze albo tez dla chorych czy innych nie majacych mozliwosci udac sie do kosciola itp.

 Re: Najświętszy Sakrament - webcam
Autor: paskalina (---.chello.pl)
Data:   2003-07-04 17:02

Najmilsi, przepraszam, jeśli kogoś to zgorszyło. Przecież tv transmituje co niedzielę mszę św., błogosławieństwo papieskie, tv Niepokalanów transmitowała na żywo koronkę do Miłosierdzia Bożego, media katolickie (tv, radio, prasa) robią co mogą, by dotrzeć wszędzie, gdzie się da... Na stronie, którą Wam poleciłam obejrzałam przed chwilą różaniec a następnie mszę św. naszych braci w USA, w Sanktuarium św. Marcina z Tours. Mówi się tyle o kłopotach Kościoła w Ameryce: nie wyobrażacie sobie ilu wiernych uczestniczyło w dzisiejszej porannej mszy i ilu przystąpiło do Komunii. Jeszcze raz przepraszam, jeśli ktoś z Was poczuł się zgorszony. Pozdrawiam.

 Re: Najświętszy Sakrament - webcam
Autor: Bogusław (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2003-07-04 17:30

Adoracja, to trwanie przed żywą obecnością Jezusa Eucharystycznego, a nie przed monitorem. Adoracja przez internet to z założenia absurd. Jeśli chcesz spotkać Jezusa, to "spręż się" z zajęciami i znajdź czas na nawiedzenie kaplicy adoracji.

 Re: Najświętszy Sakrament - webcam
Autor: Aga (80.51.119.---)
Data:   2003-07-04 20:22

Do Boguslawa - wiesz, nie wszyscy maja ten komfort posiadania kaplicy wiecznej adoracji w swojej miejscowosci. "Sprezcie swoje zajecia" to dobrze powiedziane. Chyba, ze dla kogos to wybranie sie do najblizszego miejsca jest zajeciem na pol dnia...

 Re: Najświętszy Sakrament - webcam
Autor: Łukasz (---.visp.energis.pl)
Data:   2003-07-07 11:41

Można to traktować jako ciekawostkę. Ale można też pomyśleć tu o chorych przykutych do łóżka...

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: