logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Msza św. w intencji Internautów.
Autor: Andrzej Waśko SDS (---.hsd1.il.comcast.net)
Data:   2006-05-01 01:43

Drodzy Forowicze, od września 2003 r. w naszym serwisie www.katolik.pl trwa 'Krucjata w intencji srodków społecznego przekazu' www.katolik.pl/index1.php?st=cale&typ=krucjata

Wielu Internautów w Kraju i za granicą podjęło naszą inicjatywę modlitwy w intencji mediów w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, a szczególnie Internautów i internetu. Kapłani pracujący w naszym apostolacie internetowym odprawiają Mszę św. w pierwszy poniedziałek miesiąca w intencji mediów, a zwłaszcza Internautów.
Jak co miesiąc, w pierwszy poniedziałek miesiąca, 1 maja zostanie odprawiona Msza św. (Chicago, par. sw. Brunona) w intencji twórców i odwiedzających internet, w tym także społeczności naszego Forum. Polecam Bogu wszystkie Wasze sprawy i intencje.
Założyciel salwatorianów sługa Boży o. Franciszek Jordan powiedział, że modlitwa jest największą siłą świata. Na forum i w e-mailach zapewniacie nas o swojej modlitwie. Dziękuję Wam za każdą modlitwę w intencji salwatoriańskiej działalności internetowej.
I za św. Pawłem "proszę was, przez Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez miłosc Ducha, abyscie udzielili mi wsparcia modłami waszymi za mnie do Boga" (Rz 15,3o). "A Bóg pokoju niech będzie z wami wszystkimi. Amen!" Rz 15,33.

z błogosławieństwem
moderator

 Re: Msza św. w intencji Internautów.
Autor: Jurek (---.perm.iinet.net.au)
Data:   2006-05-01 02:58

Drogi Ojcze Andrzeju
Bogu i odprawiajacemu Kaplanowi niech beda dzieki.
W czwaterk gdy wieczorem rozdawalem chleb zauwazylem z daleka, ze kosciol Niepokalanego Poczecia Maryji Panny byl oswietlony. Byla Msza Sw. pogrzebowa, ku mojejmu zdziwieniu Fr Sagaj zawolal mnie abym rozdzielal Krew Panska, bo grupka uczestnikow nie bardzo wiedziala jak sie zachowac.
Jurek

 Re: Msza św. w intencji Internautów.
Autor: Patrycja (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2006-05-01 04:02

„Dalej, zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie.” Mt 18:19

Jeżeli Ktoś zechciałby pomodlić się wspólnie w intencji katolika.pl, to serdecznie z Bogną zapraszamy na godz. 22 (mam nadzieję, że mogę tak napisać, Bogno? :)
Jeżeli Pan Bóg pozwoli, to odmówimy V tajemnicę światła:

- o Bożą opiekę i potrzebne łaski dla ks. Andrzeja Waśko, ks. Leszka Kopca, br. Leszka Szury i ich współbraci zakonnych, o błogosławione skutki i pomyślny rozwój Forum Pomocy i serwisu Katolik.pl oraz serwisów przyległych, a także o środki materialne potrzebne do utrzymania tych dzieł.
- za tych, którzy odpowiadają na Forum Pomocy,
- za tych, którzy przychodzą na nasze Forum, bo naszej pomocy, wsparcia modlitewnego poszukują i potrzebują.

Serdecznie dziękujemy Księdzu Andrzejowi za Mszę Św...
Internet i Internauci potrzebują chyba szczególnej modlitwy, bo jest to miejsce, gdzie bez skrępowania i ludzkich świadków dzieci, młodzież i dorośli mogą często swobodnie i w dowolnej ilości wybierać dobro lub zło... Takich możliwości nie było w dziejach... Daj Boże, aby dobra było w internecie jak najwięcej i abyśmy (my, ludzie) je tworzyli i tylko z dobra korzystali...

 Re: Msza św. w intencji Internautów.
Autor: ...a taka tam :-) (80.48.22.---)
Data:   2006-05-01 08:07

Jakąż siłę ma Przyjaźń...!

 Re: Msza św. w intencji Internautów.
Autor: Bogna (---.chello.pl)
Data:   2006-05-01 13:12

Włączam sie do wspólnej modlitwy w intencji wszystkich Internautów, a szczególnie uczestników naszego Forum. I mam nadzieję, ze zgodnie juz z tradycją o godzinie 22:00 odmówimy V tajemnicę światła, w intencjach przez Patrycję przypominanych :-))). Przede wszystkim za kapłanów i braci pracujących w Katoliku. Pamietając o tym, co powiedział Jezus: "Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich" Mt 18, 19b-20.

 Re: Msza św. w intencji Internautów.
Autor: SalVatorus (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2006-05-01 14:14

=o)

 Re: Msza św. w intencji Internautów.
Autor: Iga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-05-01 14:33

~~~~~~~~

"Kto powiedział,że ten,kto zrozumiałby,
czym jest msza , umarłby?
Sądzę raczej,że ten ktoś
rozpłynąłby się we mszy jak płatki śniegu
padające na grzbiet fali"

/Didier Decoin/

-----------------------------------------------------
Drogi Ojcze Andrzeju,
bardzo serdecznie dziękuję za Mszę Św.w intencji internautów.
Łączę się w modlitwie różańcowej - /Tajemnica Światła/o godz .22.oo z niezawodną Patrycją,Bogną i mam nadzieję ,że napewno nie tylko...w w/w intencjach.
Zapewniam o stałej modlitwie w intencji Ksiedza Andrzeja,Brata Leszka i,Księdza Leszka ,salwatoriańskiej działalności internetowej ,a także drogich forumowiczów.
Pozdrawiam serdecznie.
- Jadwiga

 Re: Msza św. w intencji Internautów.
Autor: Siostra Augustianka (---.w86-214.abo.wanadoo.fr)
Data:   2006-05-01 15:28

Codziennie modlimy się za Was Drodzy Administratorze, Moderatorze i Współpracownicy, jak również za wszystkich internautów.

 Re: Msza św. w intencji Internautów.
Autor: Lidka (---.nexus.gliwice.pl)
Data:   2006-05-01 16:09


Dzięki modlitwie, powstaje jednomyślność na temat wiary i przez to mniej się grzeszy.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: