logo
Czwartek, 16 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Medytacje a wzrost duchowy? Wykluczone.
Autor: SalVatorus (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2006-04-30 20:54

Shalom!
Jestem juz wyspowiadana... jestem już szczęśliwa.. a jednak ten tydzień bez łask uświęcających nie był bezowocny w jakiś sposób wyklarowałmoje uczcia względem Najwspanialszego..bo waznym jest -teraz to widzę- trkatowac Boga,nie tylko jako oczyszczalnie.. cóz, mam nadzieje,ze moje nastepne spowiedzie będą bardziej roztropne =o)
Kiedyś medytowałam. Znałam każde ułożenie czakr, poddawałam tym cwiczeniom naprawde sporo czasu [zawsze w jakis sposób ciągneło mnie do mistycyzmu], teraz.. teraz przechodzę tzw "detox duchowy" Bo medytacja naprawe pustoszy duszę i osobowośc człowieka, szkoda,ze dopiero teraz to dostrzegam,no ale... więc co sie z tym wiąże mam problemy nad skupieniem się na modlitwie, mszy,czy podczas modlitwy Brewiarzowej..i tak szcze mówiąc nie wiem jak zabardzo sobie z tym poradzic, spowiadałm sie nawet z tego i postąpiałm tak jak pewien ksiądz mi doradził: powerzyłam sprawę Bogu. Tylko,ze jak sie przyłapię na czyms takiem [najczesciej to taka czarna dziura z mometem przed chwilą] jestem mi okropnie wstyd.. czuje się tak,jakbym popełniła jeden z cięższych grzechów,a przeciesz to nie dokońca moja wina... swoją drogą z Eucharystią tez mam problemy....odczuwam tak wielki głód Jezusa,ze chcę,aby czytania jak najszybciej przemineły,zeby juz przeistoczenie i coby już miec Ukochanego w sercu... potem moge siedziec i chocby kilka godzin...ale samotnie...lub z bliską mi osobą..nie lubie, jak widoczna jest moja modlitwa dla "zwykłych" ludzi... moze daltego,ze nie lubię pokazywac obcym mi ludzią mojego wnętrza..?
Pax Tecum!

 Tematy Autor  Data
 Medytacje a wzrost duchowy? Wykluczone. nowy SalVatorus 
  Re: Medytacje a wzrost duchowy? Wykluczone. nowy frank 
  Re: Medytacje a wzrost duchowy? Wykluczone. nowy o.Ireneusz 
  Re: Medytacje a wzrost duchowy? Wykluczone. nowy Michał 
  Re: Medytacje a wzrost duchowy? Wykluczone. nowy ...a taka tam :-) 
  Re: Medytacje a wzrost duchowy? Wykluczone. nowy andy pandy 
  Re: Medytacje a wzrost duchowy? Wykluczone. nowy Na-drugim-końcu... 
  Re: Medytacje a wzrost duchowy? Wykluczone. nowy bogusława 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: