logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak mowic 'badz wola Twoja'?
Autor: mari (---.autocom.pl)
Data:   2006-04-28 18:02

Właściwie nie wiem, od czego zacząć... W moim zyciu przyszedl teraz bardzo trudny czas - uswiadomienie sobie zranien doswiadczonych w mojej rodzinie i proba ich uleczenia, a z drugiej strony ciezka choroba mojego taty. Te dwa zdarzenia tak bardzo ze soba zwiazane, sa zrodlem niepokoj i wielu lekow, ktore sa we mnie. Moj tata jest osoba, ktora przyniosla wiele cierpienia rodzinie, jednak dzieki łasce Boga umiem spojrzec na jakiego alkoholizm jak na chorobe i wybaczylam wszystko to, choc wiem, ze potrzeba jeszcze dlugiej drogi, bym odnalazla w sobie spokoj i poradzila ze zranieniami, jakie sa we mnie. Zaczelam wiec terapie DDA. Jednoczesnie oddaje - tak jak przez caly czas - te sprawe Bogu, wiem ze tylko On bedzie zrodlem prawdziwego pokoju serca i wiem tez, ze stawia na mojej drodze takie osoby, ktore realnie moga mi pomoc. Jednak jest to trudna droga.
Trudniejsze jednak jest doswiadczenie choroby mojego taty i jego wielkiego cierpienia. Nowotwor kratni, operacja, nie moze mowic, ogromny bol, przerzuty, cierpienie, bunt, pragnienie "normalnego" zycia... Kiedy widze jak ten zawsze aktywny, silny, ciezko pracujacy czlowiek z trudem wstaje z lozka, chetnie bym wziela na siebie polowe jego bolu...A nawet nie moge byc teraz z rodzina i wspierac ich, mieszkam na drugim koncu Polski, pracuje, wiec w domu bywam rzadko, choc myslami jestem caly czas przy nich. Powierzam te wszystkie sprawy Bogu i jego opatrznosci, ale jak trudno jest ufac, jak ciezko przyjmowac z pokora cierpienie, jak bolesna jest tajemnica cierpienia i choroby - mysle, ze chyba nawe wlasne jest latwiej niz bliskiej nam osoby... Moze ktos ma podobne doswiadczenia? moze ktos moze sie nimi podzielic? jak przetrwac ten trudny czas? jak z pokora mowic "badz wola Twoja"? I bardzo Was prosze o modlitwe za moja rodzine, za cierpiacego tate, mame ktorej czasem brakuje juz sil...

 Tematy Autor  Data
 Jak mowic 'badz wola Twoja'? nowy mari 
  Re: Jak mowic 'badz wola Twoja'? nowy frank 
  Re: Jak mowic 'badz wola Twoja'? nowy andy pandy 
  Re: Jak mowic 'badz wola Twoja'? nowy Bogumiła 
  Re: Jak mowic 'badz wola Twoja'? nowy Jurek 
  Re: Jak mowic 'badz wola Twoja'? nowy mari 
  Re: Jak mowic 'badz wola Twoja'? nowy Łucja 
  Re: Jak mowic 'badz wola Twoja'? nowy jacek 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: